Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 листопада, 22:04:31

Новостворена робоча комісія у міській раді вивчала питання щодо передачі залізничної лікарні з державної у комунальну власність

01.05.2015   08:09

30 квітня відбулось перше засідання робочої комісії з попереднього розгляду та вивчення питання про прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова цілісного майнового комплексу державного закладу "Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці".

На засіданні були присутні представники колективу та представники профспілки залізничної лікарні. Представники адміністрації цього державного закладу на засідання робочої комісії не прийшли.

Голова комісії, секретар міської ради Владислав Кухар ознайомив присутніх із рішенням 50-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання про створення робочої комісії з попереднього розгляду та вивчення питання про прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова цілісного майнового комплексу державного закладу "Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці".

"Міська рада доручила робочій комісії провести обстеження цілісного майнового комплексу лікарні, визначити її стан, можливості, а також, вивчити думки членів колективу закладу", - наголосив секретар міської ради.

Під час обговорення окресленої проблеми члени робочої комісії зауважили, що від Міністерства інфраструктури України до Чернігівської міської ради надійшов лист від 7 квітня поточного року, в якому повідомлено, що з урахуванням передачі повноважень та змін, внесених до Бюджетного кодексу України, необхідно забезпечити передачу з державної власності у комунальну власність зазначеного медичного закладу.

З огляду на це, міська рада під час чергової сесії 24 квітня утворила робочу комісію з попереднього розгляду та вивчення питання про прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова державного закладу "Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці".

Представники колективу залізничної лікарні повідомили, що 4 травня вони готові почати безстроковий страйк до виплати їм заборгованості із заробітної плати, яку вони не отримують з початку поточного року.

Члени робочої комісії були одностайні у думці, що необхідно якомога скоріше знайти консенсус та пришвидшити процес вирішення питання подальшої долі лікарні та її працівників, аби знизити соціальну напругу серед працівників лікарні та залізничників.

Лікарня має офіційно передати пакет правовстановлюючих документів робочій комісії аби врегулювати процес передачі майнового комплексу залізничної лікарні у комунальну власність.


Наступне засідання робочої комісії вирішено провести у приміщенні залізничної лікарні 5 травня о 10.00.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов 19:34

За 21 листопада на території Чернігівської області поліцейськими мобільних групп з дотримання карантинних умов було складено 18 протоколів за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 3 протоколи у Чернігові.

Черговий номер щорічника

Черговий номер щорічника "Розумовські зустрічі" вийшов у Чернігові 17:27

Вже всьоме в Чернігові виходить збірник наукових праць «Розумовські зустрічі». Це періодичне видання, що спирається на розробки учасників щорічної однойменної науково-практичної конференції.

Виявлено 563 нових випадків COVID-19

Виявлено 563 нових випадків COVID-19 17:18

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 листопада в області зафіксовано 563 нових випадків COVID-19.

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві 12:35

О пів на п'яту годину вечора до чергової частини поліції надійшла інформація, що в одному з ніжинських будинків виявлено труп господаря.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:21

Упродовж минулого тижня з 16 по 23 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 201 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.