Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 квітня, 23:50:28

Новостворена робоча комісія у міській раді вивчала питання щодо передачі залізничної лікарні з державної у комунальну власність

01.05.2015   08:09

30 квітня відбулось перше засідання робочої комісії з попереднього розгляду та вивчення питання про прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова цілісного майнового комплексу державного закладу "Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці".

На засіданні були присутні представники колективу та представники профспілки залізничної лікарні. Представники адміністрації цього державного закладу на засідання робочої комісії не прийшли.

Голова комісії, секретар міської ради Владислав Кухар ознайомив присутніх із рішенням 50-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання про створення робочої комісії з попереднього розгляду та вивчення питання про прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова цілісного майнового комплексу державного закладу "Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці".

"Міська рада доручила робочій комісії провести обстеження цілісного майнового комплексу лікарні, визначити її стан, можливості, а також, вивчити думки членів колективу закладу", - наголосив секретар міської ради.

Під час обговорення окресленої проблеми члени робочої комісії зауважили, що від Міністерства інфраструктури України до Чернігівської міської ради надійшов лист від 7 квітня поточного року, в якому повідомлено, що з урахуванням передачі повноважень та змін, внесених до Бюджетного кодексу України, необхідно забезпечити передачу з державної власності у комунальну власність зазначеного медичного закладу.

З огляду на це, міська рада під час чергової сесії 24 квітня утворила робочу комісію з попереднього розгляду та вивчення питання про прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова державного закладу "Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці".

Представники колективу залізничної лікарні повідомили, що 4 травня вони готові почати безстроковий страйк до виплати їм заборгованості із заробітної плати, яку вони не отримують з початку поточного року.

Члени робочої комісії були одностайні у думці, що необхідно якомога скоріше знайти консенсус та пришвидшити процес вирішення питання подальшої долі лікарні та її працівників, аби знизити соціальну напругу серед працівників лікарні та залізничників.

Лікарня має офіційно передати пакет правовстановлюючих документів робочій комісії аби врегулювати процес передачі майнового комплексу залізничної лікарні у комунальну власність.


Наступне засідання робочої комісії вирішено провести у приміщенні залізничної лікарні 5 травня о 10.00.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 19:10

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 20 квітня зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 19 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 19 нових випадків COVID-19 19:00

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 20 квітня зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у "Велике будівництво". Які з Чернігівщини? 18:21

Культура – новий напрям у Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році планується відновлення 20 об’єктів культурного спрямування.

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій 17:06

Депутати проаналізували питання порядку пленарного засідання, які стосуються бюджетної сфери, управління та розпорядження комунальною власністю, використання лісових ресурсів, природно-заповідного фонду області.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб 16:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 квітня в області щеплено першою дозою 8579 людей, з них: вакциною AstraZeneca щеплено 8166 осіб, вакциною CoronaVac — 239 та вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 174.