Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 11:48:35

В Чернігові міліція викрила гральний заклад, замаскований під інтернет-кафе

30.04.2015   15:55

Працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю в Чернігові викрили заклад, де всупереч Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні" надавалися послуги азартного характеру. Заклад був замаскований під "Інтернет-кафе".

29 квітня працівниками Управління ДСБЕЗ УМВС України в Чернігівській області в Чернігові було викрито факт функціонування закладу, де всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» через мережу Інтернет надавалися послуги з доступу до участі в азартних іграх.

В незаконному закладі розміщувалися 5 комп'ютерів з виходом в мережу Інтернет, на яких було встановлене програмне забезпечення для доступу до азартних ігор.

За допомогою встановленого у закладі і-боксу гравці здійснювали поповнення рахунку будь-якої азартної гри, а вже на комп'ютерах грали в азартні ігри. Це могли бути як симулятори гральних автоматів, так і ставки в онлайн букмекерських конторах. В разі виграшу і-бокс видавав грошові кошти гравцеві.

Під час санкціонованого обшуку вилучено 5 системних блоків комп'ютерів з програмним забезпеченням для проведення азартних ігор, 5 моніторів, і-бокс, документація.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) - карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини