СБУ викрила схему виведення державних коштів у "тінь"
Служба безпеки України спільно з прокуратурою Чернігівської області та Державною фіскальною службою ліквідувала «конвертцентр», через який виводили мільйони державних коштів у тіньовий обіг.
Встановлено, що члени злочинної групи зареєстрували у Чернігівській та Київській областях понад 50 фіктивних комерційних структур. На банківські рахунки цих фірм підприємства-замовники переводили безготівкові кошти за нібито придбані товари чи надані послуги. Потім кур’єри знімали готівку у банківських відділеннях і передавали організаторам.
За свої протиправні послуги «конвертатори» отримували оплату у вигляді певних відсотків від загальної суми. У такий спосіб лише цього року зловмисники «відмили» понад 150 мільйонів гривень державних коштів.
Співробітники СБУ провели понад десять обшуків у приміщеннях «конвертаційного центру». Вилучено велику кількість готівки, печатки фіктивних підприємств, чекові книжки, фінансову документацію, яку використовували для протиправної діяльності.
За матеріалами Управління СБУ органами міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
23 лютого: цей день в Україні і світі 08:57
День 1461 Російська агресія - Day 1461 Russian aggression
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression