Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 23:26:56

З Чернігівського гарнізону розпочалося практичне впровадження нової системи внутрішнього контролю у військових частинах

29.04.2015   11:38Агенцiя

У Чернігові, під головуванням директора Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України Марини Бариніної проводиться перший виїзний тренінг-практикум під назвою «Внутрішній контроль: практичні аспекти».

Захід організовано за фінансової підтримки Міністерства оборони Великобританії та Програми НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу.

Слухачами виїзного тренінгу-практикуму стали командири військових частин та установ Чернігівського гарнізону, офіцери й працівники Північно-східного територіального управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю та військові фінансисти.

Розпочинаючи захід, Марина Бариніна зазначила, що пріоритетним завданням Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю сьогодні є забезпечення керівництва Міноборони та Генштабу ЗС України об’єктивною та незалежною інформацією про стан контрольованості фінансових, матеріальних та інших ресурсів, що виділяються на всебічне забезпечення проведення антитерористичної операції, для прийняття управлінських рішень.

— Сьогодні ми розпочали цикл заходів, які присвячені побудові системи внутрішнього контролю у військових частинах, організаціях та установах в різних регіонах України. Наша мета розказати, показати та донести інформацію військовим керівникам як правильно побудувати таку систему, щоб в подальшому, коли прийдуть з перевіркою внутрішні аудитори, ревізори, представники фінансової інспекції чи рахункової палати, було знайдено якомога менше порушень. Саме з Чернігівського гарнізону розпочинається практичне впровадження цієї нової системи. А сам курс, спеціально розроблений компанією Hock Training Ukraine спільно з внутрішніми аудиторами оборонного відомства, — розповіла Марина Бариніна.

Під час заходу присутні розглядають питання, що стосуються досягнення стандартів відповідального управління і внутрішнього контролю, побудови доброчесності та зниження корупційних ризиків, практичного застосування компонентів моделі COSO IC і COSO ERM, процесів закупівель, управління персоналом, комплексним забезпеченням АТО та ремонту і технічного обслуговування військової техніки.
Крім цього, слухачі відпрацьовують ряд практичних завдань.

За інформацією Регіонального медіа-центру МО України (м. Чернігів)

Останні новини Чернігівщини

ЦВК призначила вибори на окрузі 208

ЦВК призначила вибори на окрузі 208 14:35

Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:16

Станом на 11 годину 5 червня в області +2 нових випадки коронавірусу.

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня 13:29

5 червня за ініціативи міського голови Ольги Попенко у сесійній залі міської ради відбулася чергова зустріч із директорами закладів дошкільної освіти міста та представниками батьківської громадськості стосовно вирішення питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного карантину.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:13

4 червня у великій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень 12:17

Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.