Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 19:45:54

Керівники області привітали працівників управління Державної казначейської Служби з 20-річчям

29.04.2015   09:29Агенцiя

28 квітня голова обласної ради Микола Звєрєв разом із головою обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем привітали працівників головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області з двадцятою річницею створення Казначейства України.

В урочистому зібранні також взяли участь начальник головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області Анатолій Літош, член Колегії Державної казначейської служби України, начальник організаційно-розпорядчого управління Державної казначейської служби України Тетяна Сидоренко, начальник Управління Національного банку України в області Леонід Волошок, представники виконавчої та публічної влади області.

Анатолій Літош, у своєму виступі зазначив, що на сьогодні Казначейська служба області нараховує більше 470 працівників. За рік управління опрацьовує більше 5 млн. платіжних доручень, які зараховують податки і збори на рахунки органів місцевого самоврядування та державного бюджету. Це свідчить про дуже копітку, хоч, на перший погляд, непомітну працю казначейської служби.

Майже півтисячний, професійний, працездатний, дружній колектив управління на сьогодні забезпечує чіткий облік державних фінансів, надійно захищає інтереси держави, здійснюючи контроль за проведенням операцій з коштами державного бюджету, — підкреслив Валерій Куліч, вітаючи працівників казначейства. Він побажав усім стабільності, нових здобутків, успіху у службі на благо процвітання рідної Чернігівщини.

Микола Звєрєв, звертаючись до присутніх, висловив вдячність за те, що вже два десятиліття казначейська служба є важливим інструментом підвищення ефективності управління і контролю за своєчасним і цільовим проходженням бюджетних коштів, в тому числі і коштів органів місцевого самоврядування.
Голова обласної ради побажав працівникам Казначейства та їхнім родинам міцного здоров'я, благополуччя, добра і миру.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та особливо важливих доручень, пов'язаних із реалізацією державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів та з нагоди 20-річчя служби спільну Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради керівники області Валерій Куліч та Микола Звєрєв вручили начальнику управління Державної казначейської служби України в Ічнянському районі Олександру Маринчику.

Також за високий професіоналізм та з нагоди двадцятої річниці створення Казначейства України Микола Звєрєв вручив почесні грамоти обласної ради та нагрудні знаки начальнику управління консолідованої звітності Головного управління Державної казначейської служби України в області Людмилі Калиті, заступнику начальника управління Державної казначейської служби України у Талалаївському районі Валентині Майстренко та заступнику начальника управління Державної казначейської служби України у Чернігівському районі Наталії Нестеренко.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 15:33

20 жовтня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Рівень готовності об’єктів

Рівень готовності об’єктів "Великого будівництва" на Чернігівщині - 93,5% 15:10

20 жовтня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану реалізації проєктів у 2020 році в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства 14:45

Протягом липня-вересня фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області взяли участь у комісійних обстеженнях 17 об’єктів децентралізованого і 39 - централізованого водопостачання. Під час перевірок порушень вимог санітарного законодавства не виявлено.

Берегині молодого лісу

Берегині молодого лісу 14:37

Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі чернігівських лісівників.

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині 14:32

З початку 2020 року сім’ї на Чернігівщині поповнилися 4450 дітьми.