Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 22:34:17

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба відвідав Чернігівську виправну колонію

29.04.2015   07:38Агенцiя

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, депутат Комітету ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Анна Романова, представник секретаріату Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя Андрій Придибайло, представники Міністерства охорони здоров’я України, Генеральної прокуратури України, громадських організацій «Громадський захисник» та «ЛЖВ» відвідали Чернігівську виправну колонію управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44).

Метою візиту стала участь у проекті «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні».

Гості у супроводі начальника Чернігівської виправної колонії (№ 44) Андрія Кирієнка, начальника управління соціально-психологічної роботи із засудженими апарату ДПтС України Ігоря Андрушка та начальника сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління ДПтС України в Чернігівській області Олександра Гужви здійснили огляд даної жіночої виправної установи.

Учасники заходу оглянули житлові приміщення для засуджених жінок, ознайомились з їх комунально-побутовим та медичним забезпеченням, відвідали швейну фабрику установи та кімнату психоемоційного розвантаження. Окремим та важливим об`єктом колонії було визначено Будинок дитини, де наразі перебуває 10 дітей віком до 3 років, матері яких відбувають покарання в установі.

Одним із завдань проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні» є покращення законодавчої бази та практики застосування права рівності перед законом та доступу до правосуддя, права на соціальну допомогу та соціальний захист для уразливих груп осіб, які відбувають чи відбули покарання (неповнолітніх, жінок, жінок з дітьми, інвалідів, людей з хронічними захворюваннями, засуджених хворих на ВІЛ/СНІД і туберкульоз) та їх сімей.

Саме тому після завершення ознайомлення з установою учасники заходу обговорили проблемні питання та напрямки подальшої діяльності.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 15:33

20 жовтня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Рівень готовності об’єктів

Рівень готовності об’єктів "Великого будівництва" на Чернігівщині - 93,5% 15:10

20 жовтня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану реалізації проєктів у 2020 році в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства 14:45

Протягом липня-вересня фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області взяли участь у комісійних обстеженнях 17 об’єктів децентралізованого і 39 - централізованого водопостачання. Під час перевірок порушень вимог санітарного законодавства не виявлено.

Берегині молодого лісу

Берегині молодого лісу 14:37

Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі чернігівських лісівників.

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині 14:32

З початку 2020 року сім’ї на Чернігівщині поповнилися 4450 дітьми.