Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 20:54:00

Допомагаємо повернутися до мирного життя

27.04.2015   09:39Агенцiя

Щоб допомогти нашим захисникам адаптуватись до мирного життя і нівелювати негативні враження і спомини про війну, служба зайнятості робить усе можливе задля скорішого повернення їх до трудової діяльності, надаючи їм комплекс соціальних послуг.

Цього тижня виїзні зустрічі з демобілізованими військовослужбовцями та учасниками АТО провели Бобровицький та Чернігівський районні, Прилуцький та Ніжинський міськрайонні центри зайнятості.

Учасників заходів поінформували про порядок реєстрації, перереєстрації в службі зайнятості, надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації підприємницької діяльності.

Також фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх з ситуацією на ринку праці, актуальними вакансіями та розповіли про можливість працювати на громадських та тимчасових роботах. Бажаючим здобути нову професії, відновити професійні навички чи підвищити кваліфікацію, запропонували пройти професійне навчання.

Працівники служби зайнятості наголосили, що до всіх, хто шукає роботу, застосовується індивідуальний підхід з урахуванням їхніх потреб. Крім того, присутніх було ознайомлено із державними гарантіями учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО, їх сім’ям та сім’ям загиблих учасників АТО.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 202 нових випадки COVID-19

Виявлено 202 нових випадки COVID-19 16:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 жовтня зафіксовано 202 нових випадки інфікування COVID-19.

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.