Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 16:54:15

Допомагаємо повернутися до мирного життя

27.04.2015   09:39Агенцiя

Щоб допомогти нашим захисникам адаптуватись до мирного життя і нівелювати негативні враження і спомини про війну, служба зайнятості робить усе можливе задля скорішого повернення їх до трудової діяльності, надаючи їм комплекс соціальних послуг.

Цього тижня виїзні зустрічі з демобілізованими військовослужбовцями та учасниками АТО провели Бобровицький та Чернігівський районні, Прилуцький та Ніжинський міськрайонні центри зайнятості.

Учасників заходів поінформували про порядок реєстрації, перереєстрації в службі зайнятості, надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації підприємницької діяльності.

Також фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх з ситуацією на ринку праці, актуальними вакансіями та розповіли про можливість працювати на громадських та тимчасових роботах. Бажаючим здобути нову професії, відновити професійні навички чи підвищити кваліфікацію, запропонували пройти професійне навчання.

Працівники служби зайнятості наголосили, що до всіх, хто шукає роботу, застосовується індивідуальний підхід з урахуванням їхніх потреб. Крім того, присутніх було ознайомлено із державними гарантіями учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО, їх сім’ям та сім’ям загиблих учасників АТО.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.