Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:46:35

Допомагаємо повернутися до мирного життя

27.04.2015   09:39Агенцiя

Щоб допомогти нашим захисникам адаптуватись до мирного життя і нівелювати негативні враження і спомини про війну, служба зайнятості робить усе можливе задля скорішого повернення їх до трудової діяльності, надаючи їм комплекс соціальних послуг.

Цього тижня виїзні зустрічі з демобілізованими військовослужбовцями та учасниками АТО провели Бобровицький та Чернігівський районні, Прилуцький та Ніжинський міськрайонні центри зайнятості.

Учасників заходів поінформували про порядок реєстрації, перереєстрації в службі зайнятості, надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації підприємницької діяльності.

Також фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх з ситуацією на ринку праці, актуальними вакансіями та розповіли про можливість працювати на громадських та тимчасових роботах. Бажаючим здобути нову професії, відновити професійні навички чи підвищити кваліфікацію, запропонували пройти професійне навчання.

Працівники служби зайнятості наголосили, що до всіх, хто шукає роботу, застосовується індивідуальний підхід з урахуванням їхніх потреб. Крім того, присутніх було ознайомлено із державними гарантіями учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО, їх сім’ям та сім’ям загиблих учасників АТО.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.