Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 17:18:47

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

27.04.2015   09:02Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 26 квітня по 08 годину 27 квітня 2015 року.

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 18 пожеж, з яких 1 на об'єкті, 7 в житловому секторі, 9 в природних екологічних системах (1 не підлягає обліку) та 1 інша. Вогнем знищено 4 та пошкоджено 4 будівлі, вигоріло 5,5 га території. Причинами пожеж стало: необережне поводження з вогнем, неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей, порушення правил монтажу електромереж та підпал.


Інші повідомлення:

26.04.2015 року о 17 год. 51 хв. для надання допомоги працівникам міліції по відкриванню дверей квартири у м. Чернігові по вул. Коцюбинського, залучалося відділення аварійно-рятувальної частини У ДСНС у Чернігівській області.

26.04.2015 року о 19 год. 02 хв. в м. Чернігові по пр. Миру в квартирі внаслідок пошкодження медичного термометра стався розлив ртуті. Особовим складом відділення радіохімічного захисту аварійно-рятувальної частини У ДСНС у Чернігівській області проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть в кількості 2 г.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.