Правоохоронці протягом доби розкрили вбивство
Співробітники Ріпкинського райвідділу УМВС України в Чернігівській області за підтримки колег з обласного управління протягом доби розкрили вбивство 56–річного чоловіка.
Інформація, що на подвір’ї одного з приватних господарств райцентру виявлено труп місцевого мешканця, надійшла до чергової частини пізно увечері від 69-річної власниці цього домоволодіння.
Судмедексперти встановили, що чоловік помер від проникаючого ножового поранення в область черевної порожнини. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство), розпочаті слідчо-оперативні заходи.
На допомогу місцевим оперативникам прибули колеги з обласного управління карного розшуку. В ході проведення подворових обходів селянських господарств та спілкування з сусідами, роботи з підобліковим елементом та шляхом реалізації оперативної інформації з’ясувалося, що тілесні ушкодження загиблому завдала власниця подвір’я, де і виявили труп.
В ході подальшого спілкування з підозрюваною були встановлені причини та обставини скоєння цього злочину. 69-річна жінка розповіла, що загиблий – її знайомий, який часто допомагав їй по господарству. Того дня він прийшов до неї в стані сп’яніння та почав вимагати повернути мобільний телефон, який нібито залишив у неї. Коли жінка сказала, що в неї немає його мобільного та спробувала спровадити нетверезого візитера, той розлютився і накинувся на неї з ножем.
До речі, чолов’яга вже неодноразово, перебуваючи в стані сп’яніння, різав та травмував свою приятельку. Так, три роки тому він порізав руку, півтора роки тому - зламав їй палець. Тож цього разу жінка вирішила захищатися до останнього і вступила з п’яним дебоширом у боротьбу. Саме в процесі цієї боротьби нападник і напоровся на ніж, з яким прийшов.
На даний час кримінальне провадження перекваліфіковане з ст.115 на ч.1 ст. 119 Кримінального кодексу України (вбивство з необережності), що передбачає обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Підозрювана до ізолятора тимчасового тримання не затримувалася. На даний час згідно санкції суду вона знаходиться під домашнім арештом.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».