Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 19:57:32

Прокуратура заявила до суду позов до орендаря про звільнення приміщення, яке той займає у будинку дитячої та юнацької творчості

27.04.2015   06:39

Прокуратурою Бахмацького району області заявлено до суду позов про визнання недійсним договору оренди та зобов’язання орендаря звільнити приміщення у Бахмацькому районному будинку дитячої та юнацької творчості.

Такий захід прокурорського реагування вжито за зверненням директора будинку дитячої творчості. У зверненні йдеться про те, що закладу, у 47 гуртках якого навчається 740 учнів, не вистачає приміщень для занять. У зв’язку з цим багато гуртків вимушені працювати на базі загальноосвітніх шкіл; фольклорний колектив проводить заняття у приміщенні, яке не опалюється; у самому будинку творчості у одній кімнаті займаються одночасно два гуртки.

Разом з тим, у двох кімнатах будинку творчості площею понад 90 кв. м. на підставі договору оренди розміщується бібліотека Бахмацької колійної машинної станції, розрахована на обслуговування працівників залізниці.

Це призводить до зменшення потужностей навчального закладу, а також суперечить п. 5 ст. 63 Закону України «Про освіту», згідно якого об’єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, а також підрозділи, технологічно пов’язані з навчальним та науковим процесом, не підлягають приватизації, перепрофілюванню або використанню не за призначенням.

У минулому керівництво будинку творчості неодноразово зверталося до орендаря щодо звільнення орендованого приміщення з метою його використання за призначенням, для надання освітніх послуг дітям, ― та позитивного результату не отримало.

Позов прокурора заявлено на захист державних і суспільних інтересів у сфері освіти.

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – «посадив і забув» 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.