Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 жовтня, 03:01:41

Прокуратура заявила до суду позов до орендаря про звільнення приміщення, яке той займає у будинку дитячої та юнацької творчості

27.04.2015   06:39

Прокуратурою Бахмацького району області заявлено до суду позов про визнання недійсним договору оренди та зобов’язання орендаря звільнити приміщення у Бахмацькому районному будинку дитячої та юнацької творчості.

Такий захід прокурорського реагування вжито за зверненням директора будинку дитячої творчості. У зверненні йдеться про те, що закладу, у 47 гуртках якого навчається 740 учнів, не вистачає приміщень для занять. У зв’язку з цим багато гуртків вимушені працювати на базі загальноосвітніх шкіл; фольклорний колектив проводить заняття у приміщенні, яке не опалюється; у самому будинку творчості у одній кімнаті займаються одночасно два гуртки.

Разом з тим, у двох кімнатах будинку творчості площею понад 90 кв. м. на підставі договору оренди розміщується бібліотека Бахмацької колійної машинної станції, розрахована на обслуговування працівників залізниці.

Це призводить до зменшення потужностей навчального закладу, а також суперечить п. 5 ст. 63 Закону України «Про освіту», згідно якого об’єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, а також підрозділи, технологічно пов’язані з навчальним та науковим процесом, не підлягають приватизації, перепрофілюванню або використанню не за призначенням.

У минулому керівництво будинку творчості неодноразово зверталося до орендаря щодо звільнення орендованого приміщення з метою його використання за призначенням, для надання освітніх послуг дітям, ― та позитивного результату не отримало.

Позов прокурора заявлено на захист державних і суспільних інтересів у сфері освіти.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів розпочинає опалювальний сезон у житлових будинках

Чернігів розпочинає опалювальний сезон у житлових будинках 17:52

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 19 жовтня підписав розпорядження "Про початок опалювального сезону 2020-2021 років у житловому фонді міста Чернігова".

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 малолітніх дітей та 57 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 малолітніх дітей та 57 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 17:49

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 жовтня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

У Прилуках діє

У Прилуках діє "помаранчевий" рівень епіднебезпеки 17:32

Відповідно до позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 19 жовтня місто Прилуки пепереходить в «помаранчеву зону» епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 17:09

17 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: КП

Чернігів: КП "ЧТУ" одержало 5 нових тролейбусів, придбаних містом цього року 16:52

П’ять нових тролейбусів чернігівського виробництва, придбаних нашим містом цього року, 16 жовтня передані Чернігівському тролейбусному управлінню урочисто – у присутності представників колективу заводу-виробника, чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, виконавчого директора заводу Олега Бойка.