Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 18:51:19

Прокуратура заявила до суду позов до орендаря про звільнення приміщення, яке той займає у будинку дитячої та юнацької творчості

27.04.2015   06:39

Прокуратурою Бахмацького району області заявлено до суду позов про визнання недійсним договору оренди та зобов’язання орендаря звільнити приміщення у Бахмацькому районному будинку дитячої та юнацької творчості.

Такий захід прокурорського реагування вжито за зверненням директора будинку дитячої творчості. У зверненні йдеться про те, що закладу, у 47 гуртках якого навчається 740 учнів, не вистачає приміщень для занять. У зв’язку з цим багато гуртків вимушені працювати на базі загальноосвітніх шкіл; фольклорний колектив проводить заняття у приміщенні, яке не опалюється; у самому будинку творчості у одній кімнаті займаються одночасно два гуртки.

Разом з тим, у двох кімнатах будинку творчості площею понад 90 кв. м. на підставі договору оренди розміщується бібліотека Бахмацької колійної машинної станції, розрахована на обслуговування працівників залізниці.

Це призводить до зменшення потужностей навчального закладу, а також суперечить п. 5 ст. 63 Закону України «Про освіту», згідно якого об’єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, а також підрозділи, технологічно пов’язані з навчальним та науковим процесом, не підлягають приватизації, перепрофілюванню або використанню не за призначенням.

У минулому керівництво будинку творчості неодноразово зверталося до орендаря щодо звільнення орендованого приміщення з метою його використання за призначенням, для надання освітніх послуг дітям, ― та позитивного результату не отримало.

Позов прокурора заявлено на захист державних і суспільних інтересів у сфері освіти.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини