Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:21:24

Молодь за мир та за здоровий спосіб життя

25.04.2015   09:51Агенцiя

Під таким гаслом відбулась руханка на Красній площі Чернігова. Підтримку здорового способу життя юні учасники акції продемонстрували гімнастичними вправами під активну музику. Як треба рухатись – показували власним прикладом.

Пострибати під музику на Красній площі зібралась молодь різного віку – від школярів початкової школи до студентів. Захід відбувся за ініціативи волонтерського руху та підтримки влади. Мета проекту – залучити молодь до занять фізичною культурою та спортом, здорового способу життя та активного відпочинку.
 
Організатори зазначили, фізична культура – це перший крок до фізичного й морального здоров’я. Вони наголошують, здорова людина живе повноцінним життям і приносить велику користь суспільству.
 
Спершу учасникам продемонстрували майстер-клас вправ ранкової руханки, яку вони зможуть самостійно виконувати щодня, аби бути здоровими.
 
В рамках акції «Do you like Olimpians», діти разом з майстрами спорту з гімнастики виконували комплекс вправ, розроблений відомою олімпійською чемпіонкою Ганною Безсоновою. А потім гімнастику змінив рукопашний бій.
 
Учасники та їх наставники були в захваті від цього веселого масового спортивного дійства. Хочуть, щоб таких заходів в Чернігові проводилось як можна більше.
 
Дивлячись, як радісно та вправно діти виконують вправи, розумієш, що наша молодь за здоровий спосіб життя. Бо знають — здорова нація – успішна країна!

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.