Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 22:24:02

Громадська рада при Чернігівській ОДА руйнує нормальні стереотипи та всі закони логістики. ФОТО

23.04.2015   14:32Агенцiя

Громадська рада при Чернігівській облдержадміністрації - то є найбільше скупчення громадських активістів в певний час та у певному місці.

За законами логістики, якщо ти опиняєшся в потрібному місці у потрібний час і зустрічаєшся з потрібними людьми, то все має вирішитися точно в термін та з максимальною ефективністю.

Але діяльність членів громради Чернігівської ОДА ламає вщент всі закони логіки та логістики. У квітні через високий "градус" та потужні обговорення так і не вдалося закрити перше засідання, розпочате ще 18 лютого. І якби ж то стояли принципові питання: то довго обговорювали правомірність обрання голови, то кількість пропусків членів Громадської ради, то кількість комітетів та скільки там має бути членів. Складалося враження, що ці обговорення проводяться заради обговорень.

Все одно потім всі погоджувалися на перший запропонований варіант. Але запальні дискусії, харизматичні виступи з трибуни, перша бійка - це неповний перелік подій першого засідання дорадчого органу при обласній державній адміністрації.

Взагалі, у бізнесі та ефективній діяльності є просте правило, якщо хочеш діяти - дій! Але напевно для поважного зібрання, яке складається із 174 членів, більш притаманне бюрократичне правило забовтування та заговорювання всіх проблем, коли обговорення того, як ми будемо вирішувати питання за кількістю ресурсів, зусиль та суперечок, займає набагато більше часу, ніж "три кроки для конкретних справ" по цій проблемі.

Чернігівський монітор

ФОТОрепортаж Віктор Кошмал

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ