Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 15 лютого 2012 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі.
1. Пожежа в житловому секторі - Бахмацький район, с. Зеленівка, вул. Центральна, 111 - О 21 год. 40 хв. в господарстві гр. Хотіної Н.М., 1966 р.н., сталася пожежа житлового будинку (8х6 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 1 кв.м. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток – 200 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі - м. Мена, вул. Свердлова, 121 - О 21 год. 15 хв. в господарстві гр. Грищенка П.В., 1946 р.н., сталася пожежа житлового будинку (10х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено перекриття на площі 2 кв.м. Причина – неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток – 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський район, с. Снов’янка, вул. Лісова, 1а - О 00 год. 25 хв. в господарстві гр. Пушкіна О.В., 1957 р.н., сталася пожежа господарчої будівлі (6х4 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
Інші повідомлення:
О 17 год. 10 хв. в с. Смичин, Городнянського району, водій вантажного автомобіля “DASS” гр. Силионов В.С., 1961 р.н., не впорався з керуванням та потрапив у сніговий замет. Для надання допомоги по звільненню автомобіля залучалось відділення СДПЧ-16 на АЦ-40(131)137А.
О 17 год. 20 хв. надійшло повідомлення про отруєння невідомою, ймовірно, газоподібною речовиною 3-х чоловік за адресою: м. Чернігів, вул. П’ятницька, 3, кв. 6. Внаслідок отруєння три людини госпіталізовано, одна з яких дитина 1999 р.н. Для проведення аналізу повітря було залучено групу РХБЗ АРЧ АРЗ СП м. Чернігова та працівників аварійно-диспетчерської служби ПАТ “Чернігівгаз” – отруйних речовин не виявлено. Стан потерпілих задовільний. Причина отруєння встановлюється.
Станом на 06 год. 00 хв. 15 лютого 2012 року на автодорогах області державного значення працювало 26 одиниць техніки та 33 працівника. Стан доріг задовільний.
Протягом доби у 45 пунктах обігріву, працюючих на території області, надано допомогу 53 особам. За весь період роботи надано допомогу 2159 особам.
Згідно даних відділення екстреної планової консультативної медичної допомоги обласної лікарні станом на 07 год. 00 хв. 15 лютого 2012 року за минулу добу до лікувальних закладів області за допомогою від переохолодження та обмороження звернулося 6 осіб, з них 4 госпіталізовано. В період з 27 січня по 15 лютого 2012 року до лікувальних закладів звернулося 152 особи, з них госпіталізовано 112. Загинуло 4 людини.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.