Пішохідний перехід в с. Рівнопіллі облаштовано
На замовлення САД у Чернігівській області на дорозі міжнародного значення М-01 Київ-Чернігів-Н.Яриловичі (перехід с.Рівнопілля) нанесено розмітку (1.14.3) та встановлено відповідні знаки «Пішохідний перехід»(1.32).
Додатково дорожниками встановлено 2 ліхтарі, які освтітлюють пішохідний перехід і працюють в автоматичному режимі при погіршенні погодних умов та в нічний час.
Завдяки звернення жителів с.Рівнопілля до органів державної влади, було встановлено світлофорний об‘єкт, який працює в режимі постійного жовтого миготіння, попереджаючи водіїв про можливу небезпеку.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.