Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 18:28:33

В обласну дитячу лікарню підкинули дівчинку

23.04.2015   07:45Агенцiя

Зранку 22 квітня персонал Чернігівської обласної дитячої лікарні виявив на порозі грудного відділення підкинуту дівчинку віком 10-12 місяців.

Дитина попередньо здорова, міліція встановлює особу матері. Дівчинка сиділа на порозі лікарні і намагалася підвестися. Дитина була досить тепло одягнена, в памперсі, а от взута була не за сезоном - у сандалії. Поблизу стояла пляшечка з водою.

Лікарі обстежили підкинуту дівчинку і попередньо поставили діагноз «здорова». Вона почуває себе добре. На ручці дитини сліди опіку, який вже загоївся. В лікарню виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського міського відділу внутрішніх справ та оперативники кримінальної міліції у справах дітей УМВС. Складено акт про виявлення залишеної підкинутої дитини, повідомлено центр соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді.

Міліція перевіряє інформацію про молодих мам, які могли б зважитися на такий вчинок. Якщо мати дитини або родичі не будуть встановлені, дівчинка буде передана до притулку. Зараз дитина проходить поглиблене обстеження. Якщо ви володієте будь-якою інформацією про батьків чи родичів дитини, будь ласка повідомте про це в міліцію. Не залишайтесь байдужими.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини