Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 23:44:30

З Чернігова урочисто провели до лав Збройних Сил України та інших військових формувань новобранців. ФОТО

22.04.2015   08:06

У Чернігові, в рамках призовної кампанії «Весна-2015», відбулися урочисті проводи 43 юнаків до лав Збройних Сил та інших військових формувань України.

Зокрема, 22 призовників направлено на строкову військову службу в елітну військову частину – окремий Полк Президента України. Ще 21 юнак – служитиме в підрозділах Національної Гвардії України.

Батьки, рідні, друзі, представники органів місцевого самоврядування, керівництво Чернігівського гарнізону та представники волонтерської організації «Жіноча Сотня» побажали призовникам гідно виконати свій конституційний обов’язок, успішно долати всі труднощі армійської служби і повернутися додому живими і здоровими.

Бойовий дух юнакам піднімали артисти міського палацу культури та представники військово-спортивного клубу «СОТа». Зокрема, інструктори продемонстрували майбутнім захисникам справжній майстер-клас володіння різноманітними видами пневматичної зброї та навичками рукопашного бою.

По закінченні мітингу новобранці пройшли урочистим маршем.
 
Загалом, цієї весни Чернігівщина повинна направити до війська 700 призовників. З них, 423 юнаки проходитимуть строкову службу в Збройних Силах України, 231 – в Національній гвардії України та 46 – в підрозділах Державної спеціальної служби транспорту.

 

ФОТО: Віктор Кошмал

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ