Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 23:52:38

Прокуратура через суд стягує на користь місцевих бюджетів борги з замовників будівельних робіт

22.04.2015   07:46

Прокуратура Чернігівської області заявила до суду позов з вимогою стягнути з забудовника понад 1 млн. грн. пайового внеску у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Чернігова.

Встановлено, що приватне підприємство, яке є замовником будівництва, отримало декларації про початок будівельних робіт ще у липні 2011 року та у жовтні 2013 року. Тоді ж, відповідно до договору з Чернігівською міською радою, воно мало сплатити до бюджету міста ці кошти. Проте, через бездіяльність службових осіб міської ради стягнення заборгованих коштів пайового внеску не проводилось.

Аналогічні позови прокуратурою Чернігівської області нещодавно пред’явлені і щодо іншого підприємства на території області, яке не сплатило в місцевий бюджет понад 160 тис грн пайових внесків.


Довідково:
Згідно ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Пайова участь полягає у перерахуванні замовником коштів до відповідного місцевого бюджету.
При цьому величина та графік сплати внеску визначаються у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування, з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ