Прикордонники за допомогою службового собаки виявили зброю, боєприпаси та спецзасіб
Прикордонники Чернігівського прикордонного загону спільно з працівниками митниці учора в пункті пропуску «Нові Яриловичі» виявили зброю, боєприпаси та спецзасіб.
У пункт пропуску прибув автомобіль «Тойота», під керування громадянина України.
Під час перевірочних заходів на транспортний засіб спрацював службовий собака у результаті чого було ініційовано поглиблений огляд.
В ході подальшої перевірки у внутрішній кишені куртки та в багажнику автівки було виявлено травматичний пістолет ПМ-Т (9-мм) з двома магазинами, 16 боєприпасів та гумовий кийок.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression