Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 09:54:44

Визначено переможців першого етапу конкурсу дитячої творчості "Майбутнє країни – у мріях дитини"

18.04.2015   09:42

Днями в ДПІ у м. Чернігові компетентним журі, у складі якого були фахівці міського відділу освіти, податкової, громадські діячі міста, підведено підсумки та визначено переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини».

Кількість робіт та їх багатогранність, цікавий злет думок і майстерність юних конкурсантів  приємно здивували членів журі. З 42 робіт, наданих на конкурс, відібрані 13 кращих, а з них 5 – роботи переможців.

Юні учасники проявили свої творчі здібності та у повній мірі втілили свої таланти в оригінальних і цікавих роботах. Конкурсанти змагалися між собою у двох вікових категоріях: 9-11 і 12-15 років  за трьома напрямами: художні твори, комп’ютерна графіка (анімація), літературні твори. Роботи переможців першого етапу конкурсу передані на розгляд журі регіонального рівня.

Переможцями міського конкурсу за напрямом «художні твори» стали у I віковій категорії - Шкляренко Роман (11 років, Чернігівський обласний палац дітей та  юнацтва) та у II віковій  категорії  - Філіндаш Марія (14 років,   ЗОШ І-ІІІ ступенів № 34).

Лауреатами  за цим напрямом  по віковим категоріям  стали:
2 місце (I в/к) - Вертебна Ксенія ( 9 років, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28);
3 місце (I в/к) - Мекшун Поліна (11 років,  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 34);
2 місце (II в/к) - Скурделіте Кароліна (14 років, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29);
3 місце (II в/к)  - Бублій Тетяна (13 років,  ліцей № 32).

Переможцями   міського конкурсу на напрямом «літературні твори» стали:  Заєць Тимофій (9 років, ЗОШ І ступеню № 25) та Терещенко Валерія (15  років, ліцей № 15).
Лауреатами  за цим напрямом  по віковим категоріям стали:
2 місце (I в/к)  - Сапега Богдан (11 років, СЗОШ № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов);
3 місце (I в/к)  - Дроган Олександр (10 років, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20);
2 місце (II в/к) - Леньо Меланія (12 років ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29);
3 місце (II в/к) - Лисиця Тетяна (15 років, ліцей № 15).

Переможцем   міського конкурсу за напрямом «комп’ютерна графіка»  у II віковій категорії стала Гаєва Лілія (11 років, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29).
 
«Школярі з відповідальністю та сумлінням віднеслися до виконання творчих робіт. У них вони вклали своє розуміння необхідності сплати податків та поваги до держави, свої думки і сподівання на майбутнє. Дітям будувати нашу країну далі і робити її такою, якою вони її описали у літературних творах, намалювали на папері та зобразили на комп’ютері»,-  зазначила одна з членів журі Ліна Артюхова.

Вітаємо переможців і  бажаємо всім учасникам  успіхів у навчанні та творчих злетів!
Нагородження переможців міського конкурсу, відповідно до положення про проведення конкурсу, відбудеться після нагородження у місті Києві переможців Всеукраїнського конкурсу.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 09:50

9 квітня, в малій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках 09:36

У Чернігові продукти харчування, які закупалися для дитсадків, але не використовуються у зв'язку з карантином, передають міським лікарням.

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів 09:01

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:50

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 квітня до 8:00 10 квітня 2020 року.