Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 18:05:32

Прокуратурою вжито заходи на захист інтересів держави у сфері розрахунків за отриманий газ

17.04.2015   14:47Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області вчасно виявлене та оскаржене в апеляційному порядку судове рішення про скасування накладення арешту на майно підприємства, яке заборгувало державній Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» понад 36 000 000 гривень за отриманий згідно договору газ.

Арешт було накладено державною виконавчою службою як захід забезпечення виконання рішення господарського суду про стягнення цих коштів, яке набрало законної сили в жовтні минулого року. Рішення було прийняте за позовом прокуратури Чернігівської області, заявленим в інтересах держави в особі державного акціонерного товариства.

Оскільки добровільно за рішенням суду борг не сплачено, примусовим стягненням коштів наразі займається Державна виконавча служба України. Натомість, суб’єкт господарювання використовує всі можливі засоби для уникнення реальної сплати коштів.

За його позовом на початку квітня Чернігівським окружним адміністративним судом без повідомлення та участі у справі прокуратури та стягувача скасовано постанови держвиконавця про відкриття кримінального провадження та накладення арешту на майно, винесені майже півроку тому.

На це рішення прокуратурою заявлено апеляційну скаргу. На думку прокуратури, були відсутні будь-які підстави для задоволення позовних вимог, а також порушено юрисдикційну підвідомчість розгляду справи, порядок її розгляду та строки на оскарження рішень виконавчої служби.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини