Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 08:30:25

Розглянуто і обговорено проект Регіональної цільової програми запобіганню виникнення захворювань, спричинених йодною недостатністю на 2012-2015 роки

14.02.2012   10:35

Під час засідання робочої групи, яку 13 лютого провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, було розглянуто питання про внесення на затвердження сесії обласної ради проект Регіональної цільової програми запобіганню виникнення захворювань, спричинених йодною недостатністю на 2012-2015 роки.

Ініціатором даного проекту Програми виступила громадськість, зокрема, Чернігівська міська екологічна асоціація "Зелений світ".

Під час засідання її розробники зазначали, що проблема йододифіциту не нова і існує давно. Наводився досвід інших країн з вирішення цього питання.

Статистичні дані щодо обізнаності населення Чернігівщини з йодопрофілактики свідчать про те, що понад 87% мешканців області готові приймати йодовану сіль.

Члени робочої групи розглянули та обговорили сильні та слабкі сторони Програми, її можливості та ступені ризиків. Наголошувалося, що дана Регіональна цільова програма буде своєрідним пілотним проектом в Україні, адже подібних немає в жодній з областей.

На завершення засідання його учасники дійшли висновку, що Програму необхідно доопрацювати, враховуючи всі пропозиції та визначитися з її формою.

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини