Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 20:03:57

Чернігівській міській лікарні № 1 нагально потрібні ліки

16.04.2015   08:06

Чернігівська міська лікарня № 1 намагалась закупити ліки (160 найменувань), як повідомляє «Вісник державних закупівель».

Конкурсним комітетом лікарні 18.03.2015 були оголошені відкриті торги за скороченою процедурою. Лікарня зазначила наступну причину впровадження скороченої процедури проведення тендеру: «До складу лікарні входять: відділення інтенсивної терапії, кардіологічне відділення, пульмонологічне відділення, отоларингологічне відділення, неврологічне відділення, які надають невідкладну медичну допомогу хворим міста. Лікарські засоби застосовуються для невідкладної медичної допомоги, профілактики, діагностики та лікування захворювань людей або змін стану та функцій організму.

Понад 80% лікарської допомоги, що надається на сьогодні в Чернігівській міській лікарні № 1 Чернігівської міської ради, становить медикаментозна терапія». Міська лікарня №1 намагалась закупити необхідні ліки ще у березні місяці, однак конкурсна пропозиція поступила лише  від ТОВ «БАДМ-Б» і, відповідно до законодавства, конкурсний комітет 06.03.2015 прийняв рішення відмінити торги.

У зв’язку з цим у лікарні виникла нагальна потреба в закупівлі лікарських засобів для надання невідкладної медичної допомоги, профілактики, діагностики та лікування захворювань людей. Тому, для проведення процедури закупівлі ліків, лікарня скоротила термін подання пропозицій конкурсних торгів до 10 робочих днів. Розкриття конкурсних пропозицій відбулось 03.04.2015.

Однак, лікарня в черговий раз була змушена відмінити торги, оскільки на участь у конкурсі не було подано жодної пропозиції. Лікувальний заклад планував витратити на закупівлю ліків 500 000 грн.

З початку року лікарня 4 рази оголошувала про тендерні закупівлі. З яких 2 виявились вдалими. Були закуплені наркотичні та психотропні препарати на загальну суму 1 465 502,6 грн. та засоби дезінфекції – 189 495 грн.

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.