Декларуємо доходи вчасно
З початком кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році, ДПІ у м. Чернігові розгорнуто широкомасштабну масово-роз’яснювальну та агітаційну роботу.
Визначальною ідеологією кампанії декларування доходів громадян у 2012 році є направленість на добровільне виконання громадянами свого конституційного обов’язку по сплаті податків та підвищення податкової культури. Особлива роль органів ДПС полягає в оперативному наданні громадянам оптимального комплексу інформаційних, консультаційних, організаційних послуг.
Нещодавно заступником голови комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Чернігові, заступником начальника ДПІ у м. Чернігові Луценком В.О. проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” щодо декларування доходів громадян, отриманих протягом 2011 року.
Основні питання, які виникали у громадян: отримання податкової знижки, оподаткування спадщини, терміни подання та порядок заповнення декларації, перелік документів які додаються, категорія громадян, які мають право і які зобов’язані подати декларацію, тощо.
Кампанія декларування триває. Нагадуємо, що декларацію потрібно подати до 1 травня 2012 року. Більш детальну інформацію мешканцям Чернігова можна отримати за телефонами 652-825, 1507, 652832, а також безпосередньо в ДПІ у м. Чернігові за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28 у кабінетах №5 та 8. Бланки декларацій можна отримати безкоштовно у приміщенні податкової інспекції.
Розраховуємо на вашу свідомість щодо необхідності своєчасного декларування доходів!
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.