Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 січня, 22:38:04

Прокуратура повертає державі водний об’єкт, наданий орендареві в порушення закону

11.04.2015   10:37

Прокуратурою Ічнянського району 9 квітня заявлено до суду позов про скасування укладеного в обхід законодавства договору оренди земельної ділянки з водоймами площею понад 10 га.

Встановлено, що договір оренди земельної ділянки водного фонду на території Ічнянської міської ради для рибогосподарських потреб строком на 49 років укладено з фізичною особою на підставі розпорядження голови Ічнянської районної державної адміністрації, виданого в березні 2014 року.

У той же час, Закон України «Про аквакультуру», який набрав чинності з 1 липня 2013 року, чітко розмежував повноваження по розпорядженню землями водного фонду для риборозведення, закріпивши їх за обласними державними адміністраціями. Також цей закон визначив, що такий орендар має обиратися через процедуру торгів.

Тобто у даному випадку голова райдержадміністрації видав розпорядження про надання земельної ділянки водного фонду в оренду з перевищенням своїх повноважень.

З огляду на це, прокуратура доводитиме в суді, що такі розпорядчий акт і правовстановлюючі документи є незаконними, а водойму має бути повернуто в розпорядження держави.

Останні новини Чернігівщини

Добрянська громада провела свою першу сесію

Добрянська громада провела свою першу сесію 16:46

Експерти Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» (ULEAD Чернігівський регіональний офіс) вже не перший рік надають методичну та експертну підтримку об’єднаних територіальним громадам Чернігівщини.

Робити добрі справи ніколи не запізно

Робити добрі справи ніколи не запізно 14:51

Напередодні Нового року та Різдва Христового артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України провели для малечі у Києві, Чернігові та селищах Десна і Гончарівське близько п’ятнадцяти чудових театралізованих новорічних ранків та вистав.

У зв'язку з поривом водопроводу перекрито водопостачання

У зв'язку з поривом водопроводу перекрито водопостачання 14:42

Підвезення питної води буде забезпечене.

До 2 років 6 місяців засуджено чоловіка за незаконне вирощування рослин коноплі

До 2 років 6 місяців засуджено чоловіка за незаконне вирощування рослин коноплі 14:25

Вироком Бахмацького районного суду Чернігівської області громадянина С. визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів), ч. 1 ст. 310 (незаконне вирощування рослин коноплі) КК України.

На Суспільному вийде нова програма

На Суспільному вийде нова програма "Артефакти" 14:21

19 січня стартує програма «Артефакти» про історію Чернігівщини в ефірі всіх регіональних телеканалів Суспільного. Вона стала одним із проєктів, які відібрали на пітчингу Суспільного й підготували з командою продюсерів минулої осені. Створювали програму за сприяння UA: ЧЕРНІГІВ.