Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 20:47:01

Завершено досудове розслідування ДТП у Чернігові за участі прикордонника, за вини якого загинули чоловік і дівчинка

10.04.2015   14:40Агенцiя

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням військовослужбовця Державної прикордонної служби України у вчинені злочину, передбаченого ст. 286 ч. 3 КК України.

Так, 1 січня 2015 року вказаний військовослужбовець, порушуючи Правила безпеки дорожнього руху, не врахував дорожню обстановку, наявність ожеледиці на дорозі, не обрав безпечної швидкості руху, не вжив належних та своєчасних заходів до зменшення швидкості руху, у зв’язку з чим не впорався з керуванням транспортним засобом та, рухаючись в стану заносу транспортного засобу, виїхав на зустрічну смугу руху, де скоїв зіткнення з автомобілем Daewoo Lanos.

В результаті ДТП загинули водій Daewoo Lanos та 4-річна дівчинка. Ще дві особи отримали тяжкі тілесні ушкодження та три особи – середнього ступеню тяжкості.

Процесуальне керівництво у провадженні здійснюється військовим прокурором Чернігівського гарнізону.

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини