Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 09 квітня по 08 годину 10 квітня 2015 року
МНС
Пожежі: зареєстровано 25 пожеж, з яких 9 в житловому секторі, 14 в екологічних природних системах та 2 інші. Вогнем знищено 9 та пошкоджено 8 будівель. Травмовано 1 людину. Вигоріло 69,5 га території. Причинами пожеж стало: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні нагрівальних печей, коротке замикання електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів.
Інші повідомлення:
09.04.2015 року о 10 год. 00 хв. у м. Ніжин по вул. Незалежності для надання допомоги працівникам Ніжинського МРВ УМВС України в Чернігівській області по забезпеченню пожежної та техногенної безпеки залучалось відділення 16 Державної пожежно-рятувальної частини.
09.04.2015 року о 14 год. 10 хв. у м. Чернігові по вул. Сосницька внаслідок пошкодження медичного термометра стався розлив ртуті. Особовим складом відділення радіаційно-хімічного захисту У ДСНС України у Чернігівській області проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть в кількості 2 г.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).