Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:18:30

Сорок досвідчених міліціянтів поїхали на Схід

02.04.2015   07:54Агенцiя

Попри так зване «перемир’я» українські позиції на Сході не припиняють зміцнювати новими силами. Цього разу на фронт відправили зведений загін міліції зі всієї Чернігівської області. Сорок правоохоронців без вагань вирушили на Схід.

Для багатьох це вже друга чи третя ротація, але були й ті, хто їдуть захищати Батьківщину вперше. Хлопці кажуть, що вирушають туди з оптимістичними настроями. Змінять вони там своїх співробітників, які місяць несли службу на передовій.

Станіслав Мітус, командир зведеного загону УМВС України в області: «На сьогоднішній день всі готові нести службу, з розумінням ставляться до цього питання і готові виконати свої обов’язки на 100%».

Міліціянти поїхали на Схід повністю укомплектованими зброєю, боєприпасами, амуніцією та їжею — про все це подбала держава. Вже у місці дислокації вони отримають додаткову зброю у своїх співробітників, що їдуть на відпочинок додому.

За попередньою інформацією зведений загін міліції буде нести службу у Дніпродзержинську. Які функції будуть виконувати цього разу – поки що не відомо. Тож нам залишається лише побажати їм мирного неба над головою.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.