Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:08:58

Суд скасував незаконне виділення понад 2500 га земель

01.04.2015   17:21

За позовом прокуратури Чернігівської області окружний адміністративний суд своїм рішенням від 24 березня визнав протиправними та скасував накази Головного управління Держземагентства у Чернігівській області, якими з порушеннями законодавства погоджено надання в оренду більше 2500 га земель вартістю понад 40 млн грн.

Мова йде про 38 окремих земельних ділянок на території 10 місцевих рад Корюківського району області. Головним управлінням Держземагентства в області  у грудні 2013 року надано дозвіл на розроблення землевпорядної документації для надання в оренду фізичній особі цих земель без проведення конкурсних процедур.

При цьому, всупереч вимогам законодавства, землі для створення фермерського господарства надані не одним масивом, а у вигляді великої кількості окремих ділянок, розташованих на значній відстані одна від одної.

Окрім того, майбутнім орендарем не було обґрунтовано потреби в отримані саме таких значних площ, не зазначено перспективи та можливість такої діяльності. Сільськогосподарська техніка та інші засоби для обробітку землі у нього відсутні. Попри те, що пройшло більше року, фермерське господарство не створено, документацію із землеустрою не подано.

Через це законний обробіток землі здійснюватися не міг, внаслідок чого бюджетом втрачалися значні надходження у вигляді орендної плати.

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини