Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 17:35:01

Протягом доби вогнеборці ліквідували 14 пожеж

24.03.2015   15:00Агенцiя

Їх причинами послужили випалювання сухої рослинності, дитячі пустощі та необережне поводження з вогнем. Пожежами знищено або пошкоджено 13 житлових будинків та господарчих споруд, вигоріло 32 га території, травмовано 1 людину.

Так, 23 березня об 11:00 до Служби порятунку «101» у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі у с. Григорівка. На місце пригоди оперативно прибув підрозділ Державної пожежно-рятувальної частини з райцентру, місцева пожежна команда з селища Дмитрівка та сільські вогнеборці з с. Голінка. Завдяки їх спільним  професійним діям, пожежу об 11:30 було локалізовано, а о 12:25 остаточно ліквідовано. В ході гасіння врятовано поруч розташований будинок та двоє голів великої рогатої худоби. Як з’ясувалося, причиною пожежі послужили пустощі з вогнем 6-річного сина та 7-річної доньки  господарів. Як з’ясувалося, доки батьки займались по господарству, залишені без належної уваги Сергійко та Юля знайшли на видному місці сірники і підпалили сміття біля сараю. В результаті пожежі вогнем знищено дах споруди, пошкоджено перекриття на площі 20 кв. м. На щастя, діти не постраждали.

Цього ж дня у с. Красностав Борзнянського району внаслідок необережного поводження з вогнем невідомої особи виникло загорання господарчої будівлі одного з господарів. 88-річний сусід намагався ліквідувати загорання власними силами, однак, під час гасіння дідусь отримав опіки кінцівки II-III ступеню. Ліквідували пожежу вогнеборці з райцентру, які оперативно прибули за викликом на місце події. Врятовано розташовані поруч житловий будинок, господарчу споруду та матеріальних цінностей на суму 60 тис. грн.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій закликають громадян бути вкрай обережними при поводженні з вогнем та дотримуватись правил пожежної та екологічної безпеки. Звертаємося до батьків з проханням: контролюйте розваги дітей та власним прикладом виховуйте у них навички культури безпечної поведінки.
 

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини