Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 18:33:11

Чернігівці продовжують рахувати пасажирів уміськомутранспорті

24.03.2015   10:15Агенцiя

У неділю 22 березня пройшов перший день відкритого підрахунку пасажиропотоку в громадському транспорті міста Чернігова. Активісти працювали на маршрутах з 5:27 і до 23:00. Було досліджено, скільки у вихідний день автобуси трьох маршрутів перевозять пасажирів.

Нагадаємо, що в результаті підрахунку тарифу на проїзд активістами були виявлені незбіжності з даними пасажиропотоку, які надали перевізники команді «ДемАльянс».

В зв’язку з цим було вирішено провести публічний підрахунок пасажиропотоку на  трьох автобусних маршрутах громадського транспорту міста: автобус № 12 (ТОВ «Пассервіс-люкс»), № 37 (ПрАТ «Таксосервіс») та № 39 (ЧТУ). До проведення даної перевірки і відслідковування реального пасажиропотоку було залучено всіх охочих, які попередньо заповнили онлайн-форму для участі в підрахунку.

Зазначимо, що було сплановано провести підрахунок в два дні: вихідний і будній. Тож, наступний день дослідження пасажиропотоку – це середа, 25 березня 2015 року.

Тож, на громадський моніторинг в цей день запрошуємопредставників ЗМІ та волонтерів, які або запишуться на підрахунок за номером телефону: 093 593 02 77.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини