Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 13:18:10

453 дозволи на розміщення реклами в Чернігові продовжено на рік

24.03.2015   09:28

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради за поданням комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» продовжив на один рік термін дії 453 дозволів на тимчасове розміщення зовнішньої реклами.

Про це йдеться в рішенні виконкому.

Дозволи продовжені для 30 суб’єктів  господарської діяльності. Зокрема, відомим банкам, закладам харчування і торгівлі, підприємствам, які займаються рекламною діяльністю, надають послуги та фізичним особам підприємцям.

Серед об’єктів зовнішньої реклами такі конструкції: «лайт-бокси», «сіті-лайти», «троли», «біг-борди» «рекламні щити», «призматрони», «скроли», «тріедри» та конструкції на фасадах житлових будинків.

Орган виконавчої влади скасував дозвіл на розміщення двох конструкцій зовнішньої реклами у зв`язку з порушенням умов розміщення реклами.

Виконком доручив робочому органу – комунальному підприємству «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» міської ради (керівник Артем Стах) – оформити та видати замовникам дозволи на тимчасове розміщення зовнішньої реклами.

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.