Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 22 березня по 08 годину 23 березня 2015 року
МНС
Пожежі: зареєстровано 3 пожежі, з яких 2 в житловому секторі та 1 в екологічних природних системах.
1. Пожежа в житловому секторі Носівський район, с. Плоске О 13 год. 16 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Носівський район, с. Коропчино О 15 год. 50 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина - порушення правил монтажу електромережі. Збиток - 50 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 90 000 грн.
3. Пожежа сухої трави Прилуцький район, біля с. Подище О 20 год. 40 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.