Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 01:33:58

Прокуратура вважає передачу земельної ділянки товариства сліпих для багатоповерхової забудови незаконною

19.03.2015   09:44Агенцiя

Прокуратура Чернігівської області оскаржила в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції щодо законності передачі земельної ділянки товариства сліпих приватній особі для багатоповерхової житлової забудови.

Прокуратура в судах доводить, що земельна ділянка по вул. Менделєєва, 5 у м. Чернігові вилучена з постійного користування товариства сліпих і надана новому користувачу з порушеннями законодавства.

Правовою підставою для передачі земельної ділянки площею близько 7 сотих гектара стало придбання фізичною особою в товариства сліпих складу-ангару, розташованого на цій ділянці. За нормами законодавства (ст. 120 Земельного кодексу України), новий власник ангару мав право на отримання земельної ділянки під ним не для будь-яких потреб, а саме для його обслуговування.

Натомість рішенням Чернігівської міської ради від 30.09.2013 власнику цієї споруди надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення даної ділянки вже для будівництва багатоповерхового житлового будинку (друга черга).

Окрім того, і вилучення земельної ділянки у Чернігівського УВП УТОС згідно вимог закону не відбулося, оскільки згода директора цього підприємства на вилучення земельної ділянки була надана ним тоді, коли він вже не обіймав цієї посади.

Прокуратура вважає, що Чернігівською міською радою при прийнятті рішення про передачу даної земельної ділянки в оренду порушено визначену на законодавчому рівні процедуру відведення землі, тим самим створено загрозу порушення інтересів держави.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські журналісти дізналися лайфхаки мобільної зйомки 13:04

Секрети та лайфхаки фото- і відео зйомки на мобільний телефон розказала чернігівським журналістами відома фотографиня Iren Brynza.

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ 12:59

Держава не виконує зобов'язання щодо компенсації різниці в тарифах, заявили в Асоціації міст України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 січня по 8:00 30 січня 2023 року

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни 09:31

«Бій під Крутами – бій за майбутнє України! Щодня і щогодини сили оборони України наслідують подвиг Захисників Крут, захищаючи нашу державу, та виганяючи клятого ворога з нашої рідної землі», — з такими думками та прагненнями 29 січня, на 340-й день повномасштабного відкритого вторгнення російського агресора на територію нашої країни, на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» на Чернігівщині відбулося вшанування Захисників України.