Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 13:04:53

Прокуратурою погоджено підозру службовій особі, яка привласнила понад 20 000 гривень з фонду заробітної плати підприємства

14.03.2015   09:37

Прокуратурою Городнянського району здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням корупційного злочину, пов’язаного з привласненням бюджетних коштів. 10 березня в цьому провадженні прокурором погоджено оголошення особі про підозру.

Досудовим розслідуванням встановлено, що бухгалтер одного з комунальних закладів упродовж червня-серпня минулого року з метою збагачення внесла до своєї банківської комп’ютерної програми недостовірні дані про нараховані суми заробітної плати 36 працівників.

У подальшому вона, шляхом перерахування на свою банківську картку, неправомірно привласнила грошові кошти з фонду заробітної плати закладу на суму понад 20 000 гривень.

Внаслідок її дій 36 працівникам зароблені ними кошти були виплачені не в повному обсязі.

Даний злочин кваліфікується за ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України як привласнення майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Найближчим часом досудове розслідування буде закінчено, справу буде скеровано до суду.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.