Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 23:51:18

Єдиний для всіх закон про пенсійне забезпечення, врахування трудового стажу, індексація малих пенсій

13.03.2015   11:24Агенцiя

Такі головні вимоги чернігівців, які взяли участь в Інтернет-зустрічі з представниками Міністерства соціальної політики на тему пенсійної реформи.

Зараз пенсійне забезпечення регулюється двома десятками законів, а потрібен один – з єдиними для всіх нормами. І підвищувати треба насамперед розмір найменших пенсій. У цьому чернігівські працівники Пенсійного фонду одностайні зі своїми клієнтами, спільно беручи участь в експертній зустрічі з представниками Міністерства соціальної політики в режимі прямого включення через відеопортал.
 
Вимоги, які пролунали з міст і областей, в тому числі з Чернігова – це власне і є головні принципи проекту нового закону «Про внесення змін до законів з питань пенсійного забезпечення», гадає заступник міністра Валерій Ярошенко: «До таких основних засад належать єдиний принцип нарахування, оподаткування високих пенсій, єдиний механізм індексації, залучення недержавного пенсійного забезпечення, професійні пенсій, накопичувальна система».
 
У цій Інтернет-зустрічі на зв’язку з Києвом були, крім Чернігова, ще Харків, Дніпропетровськ, Одеса і Львів. Таким чином думки з різних куточків України мають врахувати представники Мінсоцполітики й громадські експерти, які готують проект нового закону про пенсійне забезпечення.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини