Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 10:16:52

Прокуратура захищає право дитини-сироти на успадкування земельних паїв

12.03.2015   07:57

Прокуратурою Носівського району пред’явлено до суду позов з метою захисту майнових прав дитини-сироти на земельні паї померлих родичів.

Мова йде про успадкування неповнолітнім сиротою права власності на земельні ділянки його батька, діда і баби загальною площею майже 14 га і вартістю 165 тис грн.

Ситуація ускладнена тим, що оригінали державних актів про право власності на ці земельні ділянки втрачено. У зв’язку з цим нотаріусом у видачі свідоцтва про право на спадщину заявнику (директору інтернату, який діяв в інтересах вихованця) відмовлено.

Тому право власності на землю за неповнолітнім спадкоємцем підлягає визнанню в судовому порядку.

Позовну заяву прокурора подано до Носівського районного суду Чернігівської області.

У майбутньому орендна плата за землю стане для сироти матеріальною підтримкою, особливо після закінчення навчання.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52

Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.

Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20

Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини