Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 00:39:40

Оперативники викрили у зловживанні службовим становищем сільського голову

12.03.2015   07:42

Працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Чернігівщини викрили сільського голову, який підписав державний акт права власності на земельну ділянку, розташовану на поселенні ІІ тисячоліття до нашої ери.

В ході здійснення оперативно-службової діяльності з виявлення зловживань у сфері земельних відносин оперативниками управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Чернігівщини  розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем) відносно голови сільської ради одного з сіл Чернігівського району.

Головою сільради було погоджено технічну документацію та підписано державний акт на право власності на земельну ділянку площею 0,14га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Схема розміщення земельної ділянки, що знаходиться в даній технічній документації, безпосередньо попадає на пам'ятку археології місцевого значення - поселення ІІ тисячоліття до нашої ери, ХІ-ХІІІ століть.

Зазначене поселення було взяте на облік і позначене на картах землекористування та на картах при погодженні роздержавлення та розпаювання земель колективної власності.

Згідно із Земельним кодексом України та Законом України «Про охорону культурної спадщини», земельні ділянки під пам'ятками археології є землями історико-культурного призначення і не підлягають передачі у приватну власність.

Натомість відведення землі було здійснене без погодження з органом охорони культурної спадщини. Відповідно до розрахунків департаменту культури і туризму, національностей та релігії Чернігівської обласної державної адміністрації орієнтовна вартість частини земельної ділянки пам'ятки археології складає більше 3,5 мільйонів гривень.

Оперативне супроводження здійснює управління ДСБЕЗ УМВС України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини