Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 19:12:06

Засуджені жінки Чернігівської виправної колонії № 44 провели заходи на тему "Слава Шевченка – слава України"

11.03.2015   12:25Агенцiя

З нагоди 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в школі при Чернігівській виправній колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області пройшли заходи, присвячені вшануванню пам’яті великого Кобзаря.

Засуджені учениці 10-х класів підготували поетично-музичну композицію «Музи генія». Дошку прикрасили портрет Т.Г.Шевченка в обрамленні рушника, репродукції портретів В. Рєпніної, Г. Закревської, А. Ускової та пензля Т. Шевченка.
       
Під час свята засуджені жінки на певний час перевтілились у жінок, яким судилося стати музами генія, у коханні до яких поет шукав жіночий ідеал.
      
Настрій емоційного піднесення створювали не лише поетичні шедеври лірики  Т.Шевченка «Зацвіла в долині», «Не тополю високую», «Ликері», «Якби зустрілися ми знову», «Молюсь і плачу пред тобою...», «Ми вкупочці колись росли», а  й музика Й. Баха, що повсякчас супроводжувала поетичне слово.   
         
Подивившись комп’ютерну презентацію «Шевченко-художник», учениці 11-х класів познайомились ще з однією яскравою гранню таланта Кобзаря – художнім обдаруванням.  Крім того, одинадцятикласницям була запропонована гра «Найрозумніший шевченкознавець», яка виявила їхні непогані знання життєвого шляху, поетичного та малярського доробків митця.  
       
Читання напам'ять віршів Шевченка, зустріч із його героями: Катериною, Лілеєю, Наймичкою, виконання пісень на слова Т. Шевченка «Думи мої, думи мої...», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт», інсценізація уривків з поем «Наймичка» та «Катерина» – все це очікувало дванадцяті класи на святі «Слава Шевченка – слава України».         
        
Усі проведені заходи допомогли глибше усвідомити внесок великого Кобзаря у скарбницю української літератури, відчути красу та велич українського слова, виразно представленого в поезії Т. Шевченка, поглибили  переконання,  що  Тарас Григорович – гордість і слава України.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини