Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 20:45:04

Щомісячно на охорону здоров’я чернігівці спрямовували 6 % сімейного бюджету

11.03.2015   09:27Агенцiя

Витрати населення області в ІII кварталі 2014 року.

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньостатистична сім’я області у IІІ кварталі 2014 р. витрачала 3864,3 грн. за місяць, що на 0,1% менше, ніж у відповідному періоді 2013 р. У середньому на одного члена домогосподарства цей показник склав 2002,2 грн., повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Половину сукупних витрат (50,1%) родини Чернігівщини направляли на харчування (включаючи харчування поза домом), що на 0,7 в. п. більше, ніж у попередньому році. В Україні частка таких витрат становила 52,1%, а найбільшою вона була в Хмельницькій області – 57,5%.

Витрати на купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг (без витрат на харчування поза домом) жителів нашої області щомісячно становили 33,1% сукупних витрат. Найбільше витрат на купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг здійснили жителі Запорізької області – 41,7%, м. Києва – 41,3% та Полтавщини – 39,8%.

Частка витрат на оплату житла, комунальних продуктів та послуг (з урахуванням суми пільг та субсидій) чернігівців склала 4,7% сімейного бюджету. У домогосподарствах України ця частка склала 5,8%, а в регіонах вона коливалася від 9,2% у м. Києві до 3,2% на Закарпатті.

Щомісячно на охорону здоров’я чернігівці спрямовували 6% сімейного бюджету, на купівлю одягу та взуття – 5,6%, на транспорт – 3,5%, на відпочинок і культуру – 3,2%, на зв’язок – 2,6%, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – 2%.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини