Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 14:00:43

"Хай небо буде мирним, а Україна чистою!"

11.03.2015   08:08Агенцiя

Під таким гаслом Всеукраїнська організація «Let’s do it, Ukraine», учасник загальносвітвого руху «Let’s do it, world» за підтримки обласної державної адміністрації ініціює проведення акції «Зробимо Україну чистою!-2015». Щорічно в обраний день понад 11 мільйонів людей в 112 державах світу виходять на прибирання сміття у своїй країні.

Робоча нарада, присвячена обговоренню організаційних питань з проведення акції на Чернігівщині, відбулася 10 березня. У ній взяли участь представники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, Чернігівської міськради та громадськості.

Акція «Зробимо Україну чистою!-2015» відбудеться 25 квітня по всій території України з 10-ї до 15-ї години. У рамках проекту заплановано прибирання найбрудніших місць у Чернігові та області, висадження дерев та квітів, благоустрій майданчиків. Також передбачається проведення велопробігів, еко-форумів та щорічного всеукраїнського флешмобу зі збирання найбільшої кількості сміття за 1 секунду.

За словами представника національнальних координаторів акції «Зробимо Україну чистою!-2015» Марії Шепетун, головною метою проекту є передусім виховання у громадян шанобливого ставлення до навколишнього середовища. До акції планується залучити 250 тисяч волонтерів та очистити від сміття близько двох тисяч визначених зон.

Організатори заходу розподілили між собою напрямки роботи та узгодили попередній план дій на підготовчий період. Зокрема, обговорено питання роздільного прибирання сміття та його вивіз, очищення підвалів будинків. Розглянули питання проведення широкої інформаційної компанії.

Отже, приєднатися до волонтерського руху з прибирання можна, звернувшись до координатора в області Наталії Пархоменко: тел.: 093-074-68-74, natalia1.parhomenko@gmail.com; та координатора в м.Чернігів Сергія Безбородька: тел.:063-521-18-88, ecochernigov@gmail.com.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.