Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 08:23:41

Чернігівщина є лідером в Україні за розміром частки жінок у загальній чисельності населення

10.03.2015   10:01Агенцiя

У минулому році в області проживало 578,3 тис. жінок (365,3 тис. – у міських поселеннях, 213,0 тис. – у сільській місцевості). Це 54,6% всіх жителів області (в Україні – 53,8%).

Чернігівщина є лідером в Україні за розміром частки жінок у загальній чисельності населення. Більш збалансовану структуру мають Закарпатська (52,0%), Рівненська (52,6%) та Львівська (52,7%) області.

У розрахунку на кожну тисячу чоловічого населення в області припадає 1205 жінок (по Україні – 1163). У сільській місцевості області статевий дисбаланс більший: тут на 1000 чоловіків припадає 1227 жінок (у міських поселеннях – 1192). Проте чисельна перевага жінок у міських поселеннях розпочинається з 32-річного віку, а в сільській місцевості –
з 49 років.

Жительки Чернігівщини, середній вік яких становить 46 років, найстарші в Україні (43 роки), а сільські жінки (50,3 року) майже на 7 років старші за міських (43,4 року).

Наймолодші жінки мешкають у Закарпатський (38,5 року) і Волинський (39,8 року) областях.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини