Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 19:33:53

За матеріалами СБУ здійснюється досудове розслідування щодо двох міліціонерів-хабарників

26.02.2015   12:00Агенцiя

За матеріалами Управління СБ України в Чернігівській області прокуратурою здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди працівниками лінійного відділення міліції.

У грудні 2014 року співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність міліціонера, який вимагав 5 тисяч доларів США від робітника локомотивного депо, обіцяючи йому уникнення відповідальності за вчинене ним кримінальне правопорушення - крадіжки. Хабарника затримали одразу після одержання 15 тисяч гривень - частини неправомірної вигоди.

У ході досудового слідства встановлено, що міліціонер діяв у змові з начальником лінійного пункту міліції, який підбурив колегу по роботі до отримання хабара.

Наразі другому міліціонеру оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.190 (шахрайство) та ч.4 ст.27, ч.3 ст.369 (пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини