Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:56:49

Зустріч волонтерів Ніжина з бійцями АТО

25.02.2015   17:10

24 лютого у великому залі виконкому відбулась зустріч бійців 41-батальйону з волонтерами міста Ніжина та Ніжинського району.

На засіданні були присутні міський голова Анатолій Лінник, голова районної ради Олег Бузун, заступник міського голови Ігор Алєксєєнко, представники Народної ради Ніжинщини, представники Мобільної Самооборони, члени Громадської ради при виконавчому комітеті Ніжинської міської ради, небайдужі ніжинці, активісти, представники ЗМІ.

В ході бесіди бійці поділились наболілими питаннями, обговорили свої проблеми з волонтерами та представниками влади.

Багато питань виникло навколо забезпечення бійців необхідними речами та продуктами. Оскільки в Ніжині та районі діє багато груп волонтерів між якими не завжди налагоджена співпраця, то іноді виникає нерівномірний розподіл між потребами різних бійців. Для того, щоб в подальшому не виникало таких проблем домовились про координацію волонтерського руху, створення солдатського «братерства», яке буде об’єднувати інформацію про потреби бійців Чернігівщини та з допомогою волонтерів вирішувати їх.

Звернувшись до присутніх, міський голова Анатолій Лінник запевнив, що з боку влади буде надаватись всіляка підтримка та допомога для налагодження та координації волонтерського руху.

Заступник міського голови Ігор Алєксєєнко повідомив учасників зустрічі про те, що в цьому році прийнято Програму підтримки учасників АТО та членів їх сімей, в якій передбачені кошти для надання допомоги. Також у відділеннях міської лікарні будуть працювати відповідні фахівці для надання медичної та соціально-психологічної допомоги бійцям АТО.

Одному з активних учасників волонтерського руху Володимиру Ужищенку міський голова вручив подяку Чернігівської ОДА за активну громадянську позицію та допомогу людям.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ