Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:32:03

За позовом прокуратури області на користь державного підприємства стягнуто понад 800 тис. грн.

25.02.2015   17:03Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області шляхом представництва у суді захищено інтереси державного підприємства «Укргеофізика», якому замовник заборгував за виконані роботи з розробки свердловин понад 800 тис. грн.

Необхідність прокурорського втручання виникла у зв’язку з тим, що ненадходження значної суми коштів негативно впливало на стабільність функціонування державного підприємства.

Прокуратурою встановлено, що замовник уникав оплати робіт неправомірно. Державним геофізичним підприємством «Укргеофізика» взяті на себе згідно умов договору зобов`язання — виконання геофізичних досліджень, прострілювально-вибухових та інших робіт з обслуговування свердловин — виконано в повному обсязі ще в листопаді 2013 року. Попри це, розрахунок за них не проведено до теперішнього часу.

Господарський суд області 24.02.2015 підтвердив правомірність позовних вимог прокурора про стягнення коштів та задовольнив їх у повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ