Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:19:45

"З Україною в серці"

25.02.2015   11:21Агенцiя

Під таким гаслом 24 лютого пройшла зустріч студентів ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка з учасниками військових дій на Сході України, що перебувають на лікуванні у Чернігівському військовому госпіталі.

Студентами Навчально-наукового Інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського  та факультету початкового навчання ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка  було зібрано кошти для закупівлі речей першої необхідності, яких так бракує госпіталізованим. Не залишилися осторонь й народні обранці – за підтримки народного депутата України Валерія Куліча було сформовано пакунки з фруктами для кожного військовослужбовця.

Долучившись до всеукраїнського волонтерського руху, студенти вирішили підняти моральний дух поранених – окрім збору коштів, творчий актив університету підготував невелику концертну програму, в ході якої відзначив проявлені мужність та патріотизм військових.

«Ми хочемо подякувати всім небайдужим, хто долучився до акції. Викладачам кафедри історії та археології України, містянам – жителям будинку № 22-А по вул. Рокосовського, представникам органів державної влади, а також керівництву госпіталю за всебічне сприяння у проведенні заходу», – зазначила Анастасія Гапієнко, заступник голови Студентської координаційної ради Чернігівської області та один із організаторів акції.

Розчулили бійців дитячі малюнки учнів початкових класів шкіл міста Чернігова, передані факультетом початкового навчання. У них молодші школярі подякували захисникам за мирне небо та побажали швидкого одужання.

«Для нас дуже важливо підтримати поранених, адже завдяки їх героїзму ми живемо звичним життям та, фактично, знаходимось осторонь активних бойових дій. Плануємо й надалі всіляко їм допомагати та сподіваємось, що кожен з них повернеться додому неушкодженим», – зазначили студенти-учасники волонтерської акції.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.