Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 22:34:10

Рятувальники та районні спеціалізовані служби цивільного захисту відпрацювали дії з ліквідації надзвичайної ситуації на ділянці газопроводу високого тиску

25.02.2015   10:56

24 лютого поблизу с. Гнідинці Варвинського району відбулись навчання з ліквідації надзвичайної ситуації на ділянці газопроводу високого тиску «Гнідинці-Прилуки».

До них залучалися керівництво та сили Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, Управління ДСНС у Чернігівські області, Варвинської райдержадміністрації, спеціалізованих служб енергонагляду, охорони правопорядку, медицини катастроф та Гнідинцівського газопереробного заводу. За мету захід мав визначити реальний стан готовності персоналу об'єктів зберігання, переробки та транспортування горючих рідин і газів до реагування на можливі надзвичайні ситуації.

За тактичним задумом навчань, біля с. Гнідинці внаслідок несанкціонованого втручання невідомих осіб сталася розгерметизація газопроводу високого тиску з послідуючим вибухом і займанням газу, що виходить під тиском з газопроводу. Двоє осіб, які здійснювали патрулювання, отримали травми. До місця умовної надзвичайної ситуації прибули підрозділи Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій, спеціалізована газорятувальна служба газопереробного заводу, районні служби енергонагляду, охорони правопорядку та медицини катастроф. Останні надали допомогу постраждалим та відправили їх до медичного закладу.

Вогнеборці та газорятувальники провели комплекс заходів з гасіння пожежі та встановлення на пошкоджену трубу спеціальної запірної арматури. В ході навчань проведене виїзне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, працював штаб керівництва на чолі із начальником обласного Управління ДСНС полковником служби цивільного захисту Ігорем Федоренком.

Заходи, які були відпрацьовані в ході навчань показали, що служби цивільного захисту області готові до виконання поставлених завдань. Ми здатні реагувати на можливі надзвичайні ситуації, проте, такі заходи краще залишаться лише навчальн ими, - зазначив Ігор Федоренко.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.