Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:03:50

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

25.02.2015   09:57Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 24 лютого по 08 годину 25 лютого 2015 року

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 4 пожежі в житловому секторі.

Описи деяких пожеж:

1. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Набережна О 09 год. 05 хв. в 4-квартирному житловому будинку сталася пожежа в квартирі. Вогнем пошкоджено стіни та перекриття на площі 10 кв.м. Причина - порушення правил монтажу електромереж. Збиток - 1000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, смт М.-Коцюбинське, вул. Садова О 12 год. 34 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 2 кв. м. Причина - порушення правил монтажу електромереж. Збиток - 2 800 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.


Інші повідомлення:

Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області роботи не проводились. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ