Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:42:13

До центрів зайнятості області у пошуках роботи звернулися та отримували послуги понад 800 переселенців

25.02.2015   08:22Агенцiя

Сьогодні Україна переживає дуже складний період. Через бойові дії на сході країни тисячі людей залишилися без даху над головою та вимушені шукати притулку в регіонах країни, одним з яких є Чернігівська область.

Серед багатьох проблем, з якими зіштовхуються вимушені переселенці, - працевлаштування. Служба зайнятості робить все можливе, аби ці люди почувалися захищеними та потрібними суспільству і державі. Відповідаючи на виклики сьогодення, фахівці Чернігівської обласної служби зайнятості працюють в режимі оперативного реагування.

У центрах зайнятості вимушені переселенці отримують психологічну підтримку, допомогу в працевлаштуванні, інформацію про послуги. Зокрема, громадяни мають можливість ознайомитися з наявними вакансіями конкретної області та України в цілому, оскільки в центрах зайнятості єдина база вакансій по країні. Всі вакансії – у вільному доступі.

Починаючи з жовтня минулого року (по 19.02.2015 р.), до центрів зайнятості області у пошуках роботи звернулися та отримували послуги понад 800 переселенців, з них 466 мали статус безробітного.

Найбільша кількість зареєстрованих безробітних переселенців у Чернігові, Прилуках, Ніжині, Козелецькому, Корюківському, Менському та Чернігівському районах. Загалом роботу за сприяння служби зайнятості отримала 121 особа, ще 17 громадян взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 13 - направлено на професійне навчання.

Станом на 20 лютого 2015 року послуги служби зайнятості отримували 541 переселенець, з них 321 особа зі статусом безробітного.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.