Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 00:25:45

В виправній колонії № 44 проведено практичні тренування по гасінню умовної пожежі

20.02.2015   09:25

Злагодженість оперативних дій сприяєшвидкому виявленню пожежі на ранніх стадіях її виникнення, попередженнювипадків загибелі людей та зменшення матеріальних збитків від продуктів горіння.

Так, з метою проведення практичних тренувань підпорядкованого персоналу осіб відомчої пожежної команди,на території Чернігівської виправної колонії № 44управління ДПтС Українив Чернігівській області було проведеновідповідні заняття по гасіннюумовної пожежі.

За задумом, пожежа сталася на першому поверсі швейної фабрики, в одному з приміщень цеху по обробці вторинної сировини. Під час проведення даного заходу персонал відомчої пожежної команди установи відпрацьовував норматив щодо встановлення пожежного автомобіля на вододжерело (пожежний гідрант) та подачу стволана гасіння пожежі.

Разом з тим, персоналом відомчої пожежної команди здійснено перевірку зовнішнього водопостачання та наявних пожежних кранів внутрішнього протипожежного водопостачання, які розміщенні у приміщенні даного цеху.За результатами перевірки встановлено, що пожежні гідранти та пожежні крани перебувають у справному стані.

Завдяки проведенню таких заходів підвищується рівень майстерності особового складу персоналу відомчої пожежної охорони, щов свою чергу впливає на їх бойову готовність та професійні дії при виникненні пожежі.

Останні новини Чернігівщини

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток 14:10

З 25 березня по 29 червня на Чернігівщині тривала весняно- літня нерестова заборона щодо вилову водних біоресурсів.

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни 14:04

За матеріалами Служби безпеки України Деснянський районний суд Чернігова заочно засудив місцевого мешканця за публічні заклики до війни, які він поширював через інтернет.

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 6 липня зафіксовано 3 нових випадки COVID-19: два у Чернігові та один у Козелецькому районі (хворий був госпіталізований до районної лікарні з пневмонією). Чернігівці лікуються амбулаторно.

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА 13:47

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньомісячні сукупні ресурси (доходи) середньостатистичного домогосподарства Чернігівської області 2019 році зросли порівняно з 2018 роком на 15% та становили 11180 грн (в Україні – 12118 грн).

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві 13:38

Поліцейські Чернігівського відділу поліції помістили до ізолятора тимчасового тримання чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у завданні десятка смертельних ножових поранень знайомому.