Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 06:56:15

Засуджені жінки Чернігівської виправної колонії № 44 отримали паспорти громадянина України

18.02.2015   15:31Агенцiя

13 засуджених жінок, які відбувають покарання в Чернігівській виправній колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області отримали паспорти громадянина України.

Урочисте вручення головного державного документу відбулось за участю першого заступника начальника Чернігівської виправної колонії № 44 Леоніда Березняцкого, начальника Новозаводського паспортного відділення управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Олега Клімка та головного спеціаліста даного управління Олени Шевченко.

Паспорти громадянина України отримали засуджені, які прибули до установи з різних куточків України. Особливо кропітка робота була проведена з оформленням документів для засудженої, яка до скоєння злочину, проживала в Донецькій області та має неповнолітню дитинув Будинку дитини при установі.

Ще одним важливим показником в роботі стало те, що ще одна засуджена, яка отримала паспорт, тепер має змогу оформити пенсію відповідно до ст. 122 КВК України.

Слідзазначити, щовиготовлення паспорту –дужекропітка, відповідальна та складна робота, яка потребуєбагато часу. В нійзадіяніадміністрація установи, засуджені, їхродичі, державні та громадські організації.

«Наша мета –створення не тільки умов для виправленнязасуджених жінок, аще йадаптаціяїх у суспільстві. Завдякиотриманню паспорта громадянинаУкраїнизасуджена, яказвільниться, зможе простішевирішуватипобутовіпроблеми, якістосуютьсяреєстрації, отриманнямедичноїдопомоги, працевлаштування», - зазначила заступник начальника Чернігівської виправної колонії № 44 Наталія Хоменко.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ